Biz dijital tasarım stüdyosuyuz. Akıl değil, fikir veriyoruz!

Hakkımızda

Ajans Kobi 2010 yılından günümüze kurumsal olarak dijital medyanın farklı alanlarını hizmetleri arasına katarak büyüyen, bunun yanı sıra butik hizmet verme anlayışını kaybetmeden varlığını sürdüren bir ajanstır.

Çözüm ortağı olduğumuz her kişi yada kurumun beklentileri doğrultusunda çözüm odaklı projeler üretir, uygular ve raporlarız.

Stratejimizi, raporlar doğrultusunda optimize eder en etkin verim için çözüm önerileri sunarız.

 

Web Tasarım;
Profesyonel , mobil cihaz uyumlu ve size özel tasarlanmış bir web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşabilir ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz .E-ticaret web siteleri ile daha düşük maliyetler ile ürünlerinizi 7/24 kesintisiz olarak ve Dünya nın her köşesine satabilirsiniz.

  

Google Adwords;
Google Adwords reklamları en etkin reklam mecrasıdır. Reklamlarınız size ulaşmak isteyen hedef kitlenize spesifik olarak erişmenizi sağlamaktadır. Hedef kitleniz belirlediğiniz anahtar kelimelerle yapacağı Google aramaları sonucunda reklamlarınızı görür ve siz sadece potansiyel müşterileriniz reklamınıza tıklayarak sitenize ulaştığında reklamlarınız için bir ödeme yaparsınız. Google Adwords reklamları ile hemen potansiyel müşterileriniz ile buluşup satışlarınızı arttırabilir , hizmetlerinizi duyurabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Planlama ve Reklamcılığı;
Sosyal medya potansiyel müşterilerinizin günde belli zaman dilimlerini geçirdikleri dijital alanlar, peki siz orada 
var mısınız? Sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi ile ilk adım atılmaktadır. Sektöre uygun sosyal medya mecrasının düzenli ve etkileşimsel mesajlar ile kullanılması sağlanarak potansiyel müşteriler ile iletişim halinde kalınması sağlanmaktadır.

 

Marka Tescili;
Kurumsal kimlik bir bütündür oluşturduğunuz markanızı ,emeklerinizi başkalarına  kaptırmayın. Markanızın tescili aşamasında ön araştırma , sınıflandırma gibi süreçler vekil avukatımız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilir. Türk Patent Enstitüsü kayıtlı vekil avukatlarımız tarafından marka başvuru takip ve itiraz süreçleriniz gerçekleştirilerek düzenli olarak mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.

 

E-Katalog;
Pratik düşük maliyetli ve etkin bir çözüm e-katalog.
Ürünleriniz ile ilgili katalog çalışması dijital mecra ya uygun şekilde tasarlanır ve e-katalog haline dönüştürülür ardından web sitenize entegre edilerek müşterileriniz tarafından pratik bir şekilde incelenmesi sağlanmaktadır. Müşterileriniz gereksinin duymaları halinde e-kataloğunuzu download edebilirler.

 

Matbaa Hizmetleri  ( kartvizit , broşür v.b.);
Her şey dijital ortamda olmayabilir , ikili ilişkiler ve elle tutulur dokümanlar hep var olacak. AJANSKOBİ olarak matbaa ürünleri ihtiyaçlarınız için tasarım ve baskı hizmetini sizlere sunarız.

 

Dijital medyada yapılan çalışmalar doğru konumlandırılarak en iyi şekliyle bir defa yapılmalıdır.

Her yeni başlangıç emeklerinizin sıfır noktasına dönmesi demektir.
Dijital medya daki değeriniz ne kadar eski arşive sahip olduğunu , dijital  medya aki geçmişinizin ne kadar eski olduğu ile bağıntılıdır.

Çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumlara hizmet vermeden önce ;

Amaç, hedef ve beklentilerin belirlenmesi, 
Hedef kitlenin analizi,  
Hedef kitleye erişim kanalları,
Verilecek hizmetlerin belirlenmesi
Bütçe planlaması,
Stratejik planlama
Analiz ve Raporlama
Aşamalarını takip ederek çözüm odaklı projeler üretiriz.

Hayalinizde ki
projeyi hayata geçirmek istiyorsanız,
Bizimle tanışmak sizi çok mutlu edecek!

Bizim en büyük gücümüz, müşterilerimize verdiğimiz olumlu enerji.
Sende profesyonel bir ekiple iş yapmak istiyorsan
Aşağıdaki butonu tıkla ve bize ulaş.

Tıkla Ara!