Biz dijital tasarım stüdyosuyuz. Akıl değil, fikir veriyoruz!

Biz Kimiz

Web Tasarım, Fotoğraf Çekimi, Arama motoru, E-Ticaret,  Sosyal Medya, Yazılım Geliştirme gibi hizmetlerimizle sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çalışma arkadaşlarımızla, en iyi hizmet verebilmek için bir araya geldik.

Ajanskobi, olarak prensibimiz bizlerden almış olduğunuz hizmetin en iyisini sunabilmektir. Hizmet aldıktan sonra sizleri rakiplerinizin üstlerine taşıtabilmek için gereken hassasiyetle ve deneyimli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Almış olduğunuz hizmet sonrasında sizlere her türlü yardımcı olmaktayız.

Ülkemiz genelinde internet kullanımının artması ile birlikte internete olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. Bu artışı fırsata dönüştürmek sizin elinizde. İnternet aracılığıyla çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Web sitesi sahibi olmanız. Web sitesi sayesinde firmanız ya da markanızı daha geniş kitlelere duyurma fırsatına sahip olmaktasınız. 

Bu işlemi en iyi şekilde sizlere sunabilmek için Ajans kobi, olarak derin araştırmalar yapmaktayız. Web sitenizi hazırlarken yaptığımız diğer çalışmalardan gelin hep beraber öğrenelim.

İlk olarak grafik tasarımı yapıyoruz. Grafik tasarımı sitenizi diğer sitelerden ayıran en önemli işlemlerden bir tanesidir. Ajanskobi, olarak daha önce kullanılmamış etkileyici tasarımlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlar sayesinde siteniz daha kaliteli hale gelmektedir. Sonrasında ise  (SEO) çalışmamız. Bu çalışma web siteniz için büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışma sayesinde sizin sitenizi Google arama motorunda üst sıralara çıkartıyoruz. 

Bunun yanında web sitenizi sosyal medya sitelerindeki bilinilirliğini arttırmak için sosyal medya danışmanlarımız ile birlikte çalışmalar yapmaktayız.
Web sitenizin farklı kişiler tarafından keşfedilebilmesi için mobil uygulamalarda en üst sıralara çıkarmak için çalışmalar yapıyoruz. Ülkemiz genelinde mobil kullanımın yaygın olduğu için bu işlemde oldukça önemlidir. Bu sayede firmanızı daha çok kişi tarafından keşfedilmesini sağlıyoruz. 

Ajanskobi, olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Hayalinizde ki
projeyi hayata geçirmek istiyorsanız,
Bizimle tanışmak sizi çok mutlu edecek!

Bizim en büyük gücümüz, müşterilerimize verdiğimiz olumlu enerji.
Sende profesyonel bir ekiple iş yapmak istiyorsan
Aşağıdaki butonu tıkla ve bize ulaş.

Tıkla Ara!